Koszyk jest pusty

   576 887 237

Cześć!

Poznajmy się

lepiej!

Kim jesteśmy?

Grupa Oneteam Software & More powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój zespołu Oneteam, grupy przedsiębiorców pozytywnie zakręconych na punkcie e-commerce. Współpracujemy z agencjami i freelancerami, grafikami, programistami i copywriterami z całej Polski. Pomagamy realizować zlecenia na najwyższym poziomie, zapewniając wsparcie graficzne, programistyczne, tekstowe oraz marketingowe. 

 

Niedopowiedzeniem jest określenie, że jesteśmy tylko zespołem grafików, programistów i copywriterów, którzy czuwają nad projektami od strony wizualnej i technicznej, trzymając zawsze rękę na pulsie. OS&M to znacznie więcej! Tworzymy fantastyczne środowisko partnerskie, w którym każdy głos się liczy. Cały Zespół funkcjonuje w oparciu o zapisane w Kodeksie Honorowym jasne ZASADY, a działaniu przyświecają MISJA i WIZJA. Dzięki tym elementom jesteśmy mistrzowskim Zespołem, który cechuje profesjonalizm, terminowość, dokładność i skuteczność.

 

Co nas wyróżnia?

Mocny Zespół

Współpracę z młodym, ambitnym i profesjonalnym Zespołem.

Profesjonalizm

i zaangażowanie

Zlecenia wykonane w oparciu o najnowsze technologie i autorskie projekty graficzne.

Klarowność

Jasne zasady współpracy.

Standardy

kompetencji

To dlatego jakość świadczonych przez nas usług jest na światowym poziomie.

To my, Software & More

Tworzymy mistrzowski zespół w oparciu o fundamentalne wartości oraz przejrzyste zasady pracy.

Efektem naszych działań są profesjonalne, nowoczesne i zawsze dopracowane projekty. Poznaj nas!

Marcin

Odpowiedzialny za marketing i sprzedaż

SŁOWO KLUCZ

Człowiek - wizja. W sekundę zmienia myśli w konkretne działania. Wydobywa ze współpracowników to, co najlepsze, sam nieustannie się rozwijając. Zawsze profesjonalny, skuteczny i pomocny. Kocha to co robi i wyraźnie ma do tego biznesu żyłkę!

Asia
Asia

Asia

Odpowiedzialna za marketing

SŁOWO KLUCZ

Kreatywna, precyzyjna i zaangażowana. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze, dlatego teksty, które tworzy są dopracowane do ostatniej kropki. Z informacyjnego chaosu wydobywa esencję, którą przekuwa w skuteczne kampanie marketingowe.

Paulina

Wspiera Klientów i cały Zespół

SŁOWO KLUCZ

Gdy w trakcie realizacji zlecenia pojawiają się dodatkowe pytania czy wątpliwości, wszyscy walą jak w dym do Pauliny. Jest zorganizowana, skupiona i profesjonalna. Praca z nią to sama przyjemność!

Kasia
Kasia

Kasia

Copywriterka

SŁOWO KLUCZ

Słowa to jej żywioł. Lekkie pióro łączy z solidnością wykonania i skutecznością efektów pracy. Choć teksty, które pisze, Klienci czytają na ekranach, to można powiedzieć, że zawsze od deski do deski. Słowo honoru!

Izabela

Tworzy niepowtarzalne projekty

SŁOWO KLUCZ

Poczucie estetyki, kreatywność, pasja - to cechy charakterystyczne dla projektów Veronici. W swoje realizacje wkłada całe serce. Po mistrzowsku zgrywa wizję Klientów z własną, czego efektem są nowoczesne realizacje i ich zadowoleni właściciele.

Regina
Regina

Regina

PM

SŁOWO KLUCZ

Podobno nie można być wszędzie, ale jej się to udaje. Być może ma to naturalnie zaprogramowane, bo programistyka to jej druga specjalność. Dzięki umiejętnemu dowodzeniu pracą całego Zespołu, nawigowane przez nią projekty realizowane są terminowo i z dbałością o każdy szczegół.

Adam

Adam

Nadzoruje proces realizacji zamówień

SŁOWO KLUCZ

Czuwa nad każdym zleceniem jak wilk nad swoim stadem. Z uśmiechem podchodzi do nowych wyzwań. Jest dokładny, stanowczy i rzetelny, a do tego ciągle się rozwija i podnosi standardy pracy całego Zespołu.

Piotr

Piotr

Programista

SŁOWO KLUCZ

Niestraszne są mu działania na pierwszym froncie, dlatego front-endy tworzonych przez niego stron WWW są wymuskane do perfekcji. A że kody zaplecza również pozostają mu posłuszne – nasi Klienci mogą się cieszyć realizacjami, które są responsywne, funkcjonalne i bezbłędne.

Software & More

Pracuje jakościowo i skutecznie

SŁOWO KLUCZ

Uśmiechnięty i pomocny. OS&M ma zawsze kreatywne pomysły. Tutaj niemożliwe nie istnieje! Zespół zawsze znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie, a jeśli nie ma jeszcze takiego na rynku, stworzy je od podstaw.

Zobacz co mówią o nas

Partnerzy

 • Serdecznie chcę polecić te agencję innym niezdecydowanym ponieważ współpraca z nimi to sama przyjemność! Doradzili, wytłumaczyli i co ważne w moim przypadku cena była przystępna. Dzięki pomocy tej agencji obroty wzrosły, także polecam.
  Małgorzata Kozub
  Małgorzata Kozub, 18.03.2018
 • Bardzo przyjemna wspolpraca i całkowite zadowolenie z jej efektów. Wykonanie strony firmy zgodne z naszymi wytycznymi, wszystko elegancko i sprawnie działa. Polecam
  Anna Saba
  Anna Saba, 05.04.2018
 • Jeśli ktoś chce zareklamować swoje uslugi lub firmę to z czystym sumieniem mogę polecić tą agencję. Są na prawdę świetni w swoim fachu i znają sie na rzeczy. Można na nich polegać.
  Robert Te
  Robert Te, 19.03.2018
 • Agencja jakich mało,dba o potrzeby klienta i można polegać na sprawności oraz rzetelności tej agencji.Fachowe doradztwo i dbałość w wywiązywaniu się z umowy z klientem.
  Jacek Kosyl
  Jacek Kosyl, 20.03.2018
 • Mocna piątka! Pełen profesjonalizm.
  Zbigniew Marzec
  Zbigniew Marzec, 29.07.2019
 • Polecam :) z całego serca , profesionalizm i nie tylko
  Sebastian Konieczko
  Sebastian Konieczko, 05.08.2019
 • Zdecydowanie polecam, prawdziwi profesjonaliści, bardzo dobrzy i skuteczni programiści!
  Marcin Grzywiński
  Marcin Grzywiński, 03.09.2019
 • Gorąco polecam usługi :) Pełen profesjonalizm. Szybka realizacja realizacja zlecenia. Wspaniały kontakt i świetne podejście.
  Daniel Żak
  Daniel Żak, 31.07.2019

© copyright 2019 by Onebrand.pl